3 db hajós fotó, hajókon felirat: Erfurt Rostock, Böhlen Rostock, Theodor Körner Rostock, kis szakadásokkal, folttal, 23x29 cm, 23,5x29 cm, 23,5x29,5 cm
1951 Dobó Katalin Közgazdasági Leánygimnázium tanárai és végzett hallgatói, kistabló nevesített portrékkal, IV. C. osztály. Hátoldalán ajándékozási sorokkal Dr. Geleji Sándorné Gerő Zsófia (1895-1966) részére. Fotó Angelo budapesti, Váci utcai műterméből,18x24 cm
1948 Dobó Katalin Kereskedelmi Leányközépiskola tanárai és végzett hallgatói, érettségi kistabló nevesített portrékkal, IV. B. osztály. Fotó: Jablonka Etel. 2 db fénykép, egyik foltos, másik jó állapotban. Eredeti, Jablonka Etel feliratú foltos borítékkal. Fotók mérete: 18x24 cm
Vegyes fotó tétel, 24 db, nagyrészt jelzett művész fotók, jelentős részben Szurok János (1927-1999) (17 db) fotóművész, operatőr munkái, valamint 1 db aláírt fotóval Nagygyörgy Sándor (1933-1993) fotóművész munkája, Nagygyörgy Sándor dedikált kiállítási katalógusával, mappában, egy fotón törésnyommal, 17x23 cm és 10x14 cm közötti méretben
cca 1920 Schlik-Nicholson Gép-, Waggon és Hajógyár Rt. által gyártott gőzturbinák kapcsolótáblákkal, 2 db vintage fotó kartonon, kissé kopott, karton szélein sérült, 16x23 cm
1896 Az erdélyi Maros-Ludason készített fénykép Gogomán Jánosról és családjáról, hátoldalon részletes leírással, Gogomán János Aranyosgyéres melletti tanyán gyártotta a híres Gogomán-féle csemege sajtot, amely Erdély határain túl is kedvelt csemege volt, keményhátú fotó, 24×18 cm