17396.
393. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Gulácsy Irén: Fekete vÅ‘legények. Regény három kötetben. I-III. köt. [Egykötetben.] Bp., 1930, Singer és Wolfner, 221+281+236+2 p. Kiadói aranyozott egészbÅ‘r-kötésben, kissé kopott borÃtóval, kissé sérült gerinccel, az I. részben hiányzó cÃmlappal.