Palotay Gertrud: Erdély magyar népművészete. Officina Képeskönyvek 25. Bp., 1944, Officina 35+5 p.+IV+32 t. Javított gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Dajbukát Jenő (1903-1965) főorvos névbejegyzésével.