2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Csepregi Pál, Zilai János:Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp., 1960, Mezőgazdasági. Második átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kicsit fakó állapotban.