Urania növényvilág 3 kötete: Magasabbrendű növények I-II. kötet.; Alacsonyabbrendű növények.; Bp.,1980-1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kissé koszos papírborítóval, de egyébként jó állapotban.
Dr. Robert C. Atkins: Dr. Atkins forradalmian új étrendje. Bozai Ágota és Sóvágó Katalin fordítása. Hn., 2004, HL Stúdió. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Vajda Ernő: A magyar növényvilág képeskönyve. Budapest, 1956, Művelt Nép. Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva,
Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp.,1948, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete, 528 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.