Archibald Williams: A modern technika nagy alkotásai. Átdolgozta: Péter Jenő. Bp., 1912, Franklin.+ Archibald Williams: Korunk találmányai. Átdolgozta: Sándor Szilárd. Zemplén Győző előszavával. Bp., 1910, Franklin. Első kiadás. + , UŐ: Újkori híres utazók. Bp., 1912. Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben mindegyik kötet jó állapotban. Ismeretterjesztő könyvtár.
Modell és makett. Modellező magazin 3 teljes évfolyama. Főszerk.: Csiky Attila. Bp, 1993. 1-4 évf., 1994. 1-6 évf., 1995. 1-6. évf., az InfoGroup Rt. kiadása. Műbőr kötésben, szép állapotban.
Schmidt F.: A gyakorlati fotografozás kézikönyve. Bp., 1897, K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
Péch József: Gátvédelem. Gyakorlati kézikönyv vízi mérnökök és gátvéd?k részére Bp. 1892. (Franklin-Társulat ny.) 78 ábrával. Kiadói, vaknyomásos, aranyozott gerincű, kissé laza egészvászon kötésben. Néhány lap szélén szöveget nem érintő apró szakadással.