3 000 Ft
10
Archibald Williams: A modern technika nagy alkotásai. Átdolgozta: Péter Jenő. Bp., 1912, Franklin.+ Archibald Williams: Korunk találmányai. Átdolgozta: Sándor Szilárd. Zemplén Győző előszavával. Bp., 1910, Franklin. Első kiadás. + , UŐ: Újkori híres utazók. Bp., 1912. Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben mindegyik kötet jó állapotban. Ismeretterjesztő könyvtár.