2 000 Ft
Gáspár Gyula: Székely ezermesterek. Bp., 1944., Franklin, 96 p.+XXXII (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, névbejegyzésekkel, a hátsó kötéstáblán kívül-belül ceruzás jegyzetekkel.