17151.
393. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
19
Polyák Lajos: A klimatológia és klimatotherapia kézikönyve. Különös tekintettel a tüdővész klimatikus gyógykezelésére. Függelék: Balatonfüred klímája. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára LXIV. köt. Bp.,1892, Franklin-Társulat, 294 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, az elülső kötéstáblán kis folttal.