17178.
393. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Vegyes nevelés-oktatás témájú könyvtétel, 4 db. Pedagógus továbbképzés. Természetrajz. Az általános iskolai általános és oktatókáderképzés tananyaga. Kézirat. Bp, 1953, Tankönyvkiadó. Papírkötésben, egy helyen behajtás nyoma van az első borítón. Megjelent 1200 példányban. + Vermes Miklós: Vegytani kísérletek. Új nevelés könyvtára. Bp, 1948, Egyetemi Nyomda. Foltos, szakadozott, megviselt papírkötésben, helyenként foltos lapokkal. + Móczár László- Haraszty Árpád- Nagy Jenő: Biológiai szertárak felszerelése. Új nevelés könyvtára. Bp, 1949, Egyetemi Könyvkiadó. Kissé kopott papírkötésben, foltos állapotban. + Komárom megyei népnevelő zsebkönyv. Hn., 1955, a MDP Komárommegyei Bizottsága. Egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban. Megjelent 4000 példányban.