cca 1980 Magyar Posta, az irányítószámok népszerűsítésére használt hol... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/cca-1980-Magyar-Posta-az-iranyitoszamok-nepszerusitesere-hasznalt-hollo-muanyag-reklam~II2380966
2380966
11561
393
Flea Market
Leírás: cca 1980 Magyar Posta, az irányítószámok népszerűsítésére használt holló műanyag reklám figurája. Jelzett, kopott. 17 cm
: nagy_andras