11505.
393. Lezárult gyorsárverés
Órák
40 000 Ft
Felesütős fali inagaóra. XIX. sz. magyar, Jelzett Sziklai Budapest. Szép állapotú zománc számlappal, ráz súlyokkal. Jó állapotú faragott fa tokkal, üvegezett, Kis repedéssel a tokon, kis javításra szorul, felzúzó kulccsal. 125 cm