1947. "Európai Vasutas Labdarúgó Bajnokság - Budapest 1947" aranyozott fém sport emlékérem, eredeti dísztokkal, a dísztok fedlapján vasutas logó valamint "BUDAPEST 1947" felirat, belső oldalán nehezen kiolvasható "BOCZÁN KÁROLY" jelzéssel (46mm) T:1- kopott aranyozás