Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10225.
Jelzés nélkül: Gróf Csáky család tagjának (Eleny?) portréja. Olaj, vászon, kartonon. Hátoldalán korabeli szláv nyelvű (cseh, lengyel?) felirattal. Sérült. 28,5x23 cm.
10228.
Raffaello (1483-1520) után, jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. végén vagy a 20. sz. elején működött festő alkotása: Madonna della Sedia. Olaj, falemez. Sérült. 62x50,5 cm
10231.
Ismeretlen jelzéssel, feltehetően orosz vagy szovjet festő alkotása: Gyerekek a hóban. Olaj, vászon, kis lyukkal, 36×56 cm / Unkown signature, probably work of a Russian or Soviet painter: Children in the snow. Oil on canvas, with small hole, 36×56 cm