10383.
394. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Cseh grafikus, olvashatatlan jelzéssel: Praha, Orloj, 1936. Rézkarc, papír. Paszpartuban, üvegezett, aranyozott fa keretben, 20,5x19 cm