10431.
394. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. második felében működött orosz vagy szovjet művész alkotása, 2 db mű: Táj épületekkel. Vegyes technika, farost. Fa keretben. Hátoldalán címkén feliratozott, egyik címke hiányos. 28x14 cm