Karl May: Eine deutsche Sultana. Dresden, én.,,H. G. Münchmeyer. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1978, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, réz kapoccsal, kiadói karton-tokban, jó állapotban.
Magyar Könyvtár 2 kötete:
Virágénekek és mulatónóták. XVII-XVIII. sz. Összeáll. és a jegyzeteket írta: Stoll Béla.;
Középkori magyar írások. Összeáll.: Mezey László. Bp., 1956-1957 , Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Magyar Könyvtár 2 kötete:
Magyar költők XVII. század. Összeáll.: Jenei Ferenc.;
Versegi Ferenc válogatott versek. Szerk. és a jegyzeteket írta: Vargha Balázs. Bp., 1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Benedek Marcell: A magyar irodalom története. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.