Florenz, Karl: Japanische Dichtungen. Weissaster. Ein romantisches Epos nebst anderen Gedichten. Leipzig - Tokyo, 1898, C. F. Amelang's Verlag - Hasegawa. Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, karton védőborítókkal, jó állapotban. /
Block book with crepe paper pages, hardcover, in good condition.
"Én a komédiát lejátsztam, mulattattam, de nem mulattam". Gobbi Hilda dedikációjával! Bp., 1981, Magyar Színházi Intézet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Beöthy Zsolt: A magyar irodalom kis-tükre. Bp.,1900, Athenaeum., 216 p. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval.
Herman Ottó: Arany, Tompa, Petőfi és a népköltés madárvilága. Vál., sajtó alá rendezte: Schelken Pálma. Az utószót írta: Kósa László. Kakasy Éva illusztrációival. Bp., 1983, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.