Geréb Attila: Az égő tekercs. Dráma Jeremiás prófétáról. A szerző által DEDIKÁLT példány. Székelyudvarhely, 1991, Szerzői kiadás, 55+1 p. Kiadói papírkötés.
Kanta Gyula: Kovács Péter honfoglalása. A szerző, Kanta Gyula (1908-2002) által dedikált! H.n., é.n., Misztótfalusi. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval és címlappal, könyvtest elvált a borítótól.
Sinka István: Kadocsa, merre vagy? Győri Miklós rajzaival. Bp., [1944], Somody. Kiadói papírkötés, kissé sérült és foltos borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Legjobb könyvek sorozat 3 száma (1x3, 5.,15):
Móricz Zsigmond: Bováry úr (Az Isten háta mögött.), Kálnoki Izidor: Veronkáék szerencséje, Berkes Imre: Ezer leányfej. Bp., 1917-1918, Érdekes Ujság. Illusztrált papírkötésekben, a borítókon részben Pólya Tibor, és Végh Gusztáv illusztrációival. Változó állapotban, kissé szakadt borítókkal.
Szavaló-könyv. Névnapi és újvéi üdvözlő versekkel, elemi iskolai és házi használatra. Szerk.: Borza Nándor. Bp., 1907, Franklin Társulat. Hetedik, újraszerkesztett és bővített kiadás. Kopottas kiadói félvászon-kötésben, részben szétvált kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.