Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 295
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2389452
18092
394
Szántai Sándor: "Nyelvben él a nemzet" Emlékmű I. a múlt időkről. Bp., 1982, Krúdy. Kiadói papírkötés. Dedikált. 2386470
18093
394
Megyery Sári: Te érted akartam. Bp., é.n. Dr. Vajna és Bokor. Kiadói egészvászon-kötés. 2389158
18094
394
Charles Dickens: Twist Olivér. Bp., 1932, Révai. Két kötet egy kötetben. Aranyozott kiadói egészvászon-kötés. 2386591
18095
394
Virágh László: Testvéreimhez. Rimaszombat, 1938, Új Munka Kiadása. Kiadói papírkötés. 2386452
18096
394
Valerij Szergejev: Rubljov. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. 2385660
18097
394
Gombos Gyula: Igazmondók. New York, 1991, Püski. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2202663
18098
394
Lunczner Géza: Aforizma enciklopédia. 1-2. Mindkét kötet dedikált. Bp., 1993 Szerzői. Kiadói papírkötés. 2222905
18099
394
Erdélyi Hajnal: Emlékkönyv az Operaház óvóhelyéről. Bp., 2011, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban, szerző által dedikált. 2253695
18100
394
Esther Jungreis Rebecen: Elhivatott élet. A múlt örök érvényű tanulságai egy jobb élethez. Ford.: Pető Márk, és Vince Eszter. Bp.,2004,Vincze. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2262728
18101
394
Pantheon sorozat 2 kötete:
Hajdu István: Piet Mondrian. Bp., 1987., Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;
George Zarnecki: Kolostorok, szerzetesek, barátok. Ford.: Sarodi Tibor. Bp.,1986., Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2215886
18102
394
Elzbieta Isakiewicz: Vörös ceruza. Keresztes Gáspár fordítása. hn., 2004, Múlt és Jövő Kiadó. Papírkötésben, szép állapotban. 2329341
18500
394
Földes Béla: A nemzetgazdaság és pénzügytan vezérfonala. Bp, 1906, Athenaeum. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kopott, foltos egészvászon kötésben, meglazult kötéssel és ceruzával írt jegyzetekkel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft