https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/394/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Judaika~1000013/Lion-Feuchtwanger-A-romai-zsido-I-II-kot-Egy-kotetben-Ford-Dormandi-Laszlo-Jozsef-~II2308139
2308139
17726
394
Books: Judaica
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12 EUR, 2,29 USD
LeÃrás:
Lion Feuchtwanger: A római zsidó. I-II. köt. [Egy kötetben.] Ford.: Dormándi László. József Trilógia II. rész. Bp.,[1936],Tabor, 227+1; 296+1 p. Kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötésben, kissé kopott borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert