1931 'MÉH'. A magyar méhészek lapja. 1931. márc. 1., XXIII. évf. 3. sz. Szerk.: Zseltvay Elemér. Bp., Neuwald Illés-ny., 2+33-48+8 (Baromfi udvar. A 'MÉH' rendes melléklete. Szerk. Predmerszky Dezső) p. Benne szórólappal. A borítója gyűrött. + 1926-1928 Országos Magyar Méhészeti Egyesület Vezérképviseletének árjegyzéke, 1926. dec., 1928. március. Bp., 'Pátria'-ny., 16; 19+1 p. Foltosak, szakadtak, az egyik borítóján rajz.
Jablonowski József: A gyümölcsfák s a szőlő kártevő rovarai. Bp., 1906, Pallas, 94+8 p.+IV t. Kiadói papírkötés, a hátsó borító hiányzik, a 94. oldalnál szétvált kötéssel, foltos. Benne újságkívágásokkal.
Gothard Sándor: A kert és művelése biológiai alapon. Bp.,(1924),M. Kir. Posta Személyzetének Jóléti, Háziipari, Takarék- és Hitelszövetkezete, 2+31+3 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, bejelölésekkel, névbejegyzésekkel.
Szilágyi Miklós: Néphagyomány, népi mentalitás, állami igazgatás az orvhalászat tükrében. Életmód és tradíció. 3. Bp., 1989, MTA Néprajzi Kutatócsoport. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
Vitéz Irsy László: Az én házam - az én váram. Hogy építsem, hasznosítsam házam, kertem, otthonom. Bp., Palladis. Kiadói egészvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, kopottas állapotban.
Életre szóló kalandok. 500 ínyenc utazás a világ körül. Keith Bellows bevezetőjével. Ford.: Getto Katalin. Bp.,2011, Geographia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
A hagyományos magyar konyha remekei. Válogatás az 1900-as évek szakácskönyveiből. Szerk.: Egeresi László- Egeresi Krisztina. Bp, 2003, kn. Papírkötésben, szép állapotban.