17645.
394. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Gaál István: Amit rosszul tudunk. Természettudományi koholmányok és balítéletek. Bp.,én.,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.