1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Lévárdy, Ferenc: Il legendario ungherese degli Angio? conservato nelle Bibliotheca Vaticana, nel Morgan Library e nell 'Ermitage. Acta Historiae Artium. Tomus IX. Fasciculi 1-2. Separatum. Bp., 1963, MTA Művészettörténeti Közleményei, 75-138 p. Olasz nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. A szerző, Levárdy Ferenc, (1916-1993) régész, művészettörténész által dedikált példány.