Bolhapiac Tételek száma: 595
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2363978
11957
394
Flea Market
2,3 kg vegyes kötőelem (csavar) 2363424
11958
394
Flea Market
Réz dísztárgy készlet: 1 db kiöntő forrasztás nyomával, alátét, tálca kis horpadással, 4 db kupicás pohár, m: 17 cm, 5,5 cm, d: 12 cm, 22 cm 2365597
11959
394
Flea Market
Függönykarnis alkatrészek 2350757
11960
394
Flea Market
Puttókat ábrázoló faragott fa ládika. 21x16x6,5 cm 2147448
11961
394
40000
Flea Market
Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: "Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba", "Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem", "Édes anyám imakönyve", "Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha", "Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki", "Nem én lettem hűtlen hozzád", "Az egyiknek sikerül, a másiknak nem" stb. Vegyes állap... 2365141
11962
394
4200
Flea Market
Fa turistabot, botjelvényekkel (Miskolc, Veszprém, Esztergom, Balaton, stb.), jó állapotban, h: 90 cm 2374835
11963
394
3400
Flea Market
Taxto elegáns fekete férfi bőr cipő fém csattal, újszerű állapotban, m: 43, eredeti sérült kartondobozában 2374846
11964
394
3400
Flea Market
Yellow cab fekete szövet cipő gumi talppal, újszerű állapotban, m: 44, eredeti kartondobozában 2374860
11965
394
3400
Flea Market
Dragon Manz elegáns fekete férfi bőr cipő, kisebb törésnyommal az első részén, m: 39, sérült kartondobozban 2331765
11966
394
Flea Market
Tropical club férfi cipő, műszövet, 43, újszerű állapotban, karton dobozban 2349906
11967
394
3400
Flea Market
Patrol bézs vászon férfi cipő gumi talppal, méret: 44, eredeti, kissé sérült dobozában, használatlan, újszerű állapotban 2260870
11968
394
Flea Market
Románia feliratú, nagyméretű, faragott fa kulacs, 29x21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft