Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő" kétoldalas Br emlékérem (36mm) + ~1940. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869 - Kinizsy" kétoldalas Br emlékérem (33mm) T:2,2- ph.
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem tokban, számozott tanúsítvánnyal (31,26g/0.925/42,5mm) T:PP
Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1999. "Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport" ezüstözött Br emlékérem, az aradi vértanúk sorozat záróérme (70,5mm) T:1- ph., kis patina
Bognár György (1944-) 1999. "A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP apró fo.
Bognár György (1944-) DN "Az Egyesült Államok 35. elnöke / John F. Kennedy fogadja Martin Luther Kinget, 1963. június 22." ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos Hungary ND "35th President of the United States of America / John F. Kennedy Receives Martin Luther King, June 22, 1963" silver plated metal commemorative medallion. Sign.: György Bognár (39mm) C:AU (PP) fingerprints
Bognár György (1944-) DN "Az Egyesült Államok 35. elnöke / John F. Kennedy fogadja Martin Luther Kinget, 1963. június 22." ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:1- (PP) Hungary ND "35th President of the United States of America / John F. Kennedy Receives Martin Luther King, June 22, 1963" silver plated metal commemorative medallion. Sign.: György Bognár (39mm) C:AU (PP)