4db-os szocialista plakett és kitüntetés tétel, közte: Kiss Nagy András (1930-1997) 1977. "De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely osztályharcban vasba öltözött... / Emlékül a Munkásőrség alapító tagjának a Munkásőrség országos parancsnokától 1977. II." vörösréz emlékplakett eredeti tokban (104,5x72mm), 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott Br kitüntetés + ~196...
Vegyes 7db-os külföldi és magyar plakett és emlékérem tétel, közte 1976. "Magyar Úttörők Szövetsége 1946-1976" egyoldalas Al plakett, eredeti tokban (70mm), DN "Magyar Államvasutak" egyoldalas kerámiaplakett (110mm), ~1970-1980. "MTK VM" hollóházi porcelán sport plakett (88mm) T:1,1-
12db-os emlékérem tétel, benne 5xklf keszthelyi MÉE emlékérem, valamint egy-egy országos, szegedi és gyöngyösi kiadás, mind műanyag tokban, többsége ÁPV plombával, néhány tok sérült T:1-