1855 Vas Gereben Nagy Naptára az 1855-ik évre. II. évfolyam. A tisztitárt szerkesztette Galgóczi Károly. Pest, Landerer és Heckenast, III+1+12+292+14+2(kézzel írt tartalomjegyzék)+2 p. Benne érdekes írásokkal, európai államtárral, osztrák birodalmi névtárral, magyarországi katonai és polgári kormányzat névtárával, az osztrák birodalomban forgalomban lévő pénznemekkel, mérték táblázattal. A magyar ...
1857-1960 Magyar Nyelvészet folyóirat 6 füzete: II. évf. II., III., IV., V. és V. évf. I., III. számok. Szerk.: Hunfalvy Pál. Pest, 1856-1860, Egenberger Ferdinánd-Osterlamm Károly. Papírkötésekben, közte foltosak, 3 szám felvágatlan számmal (II. évf. IV., V., V. évf. III.), egy intézményi bélyegzővel, egy szakadt borítóval.
1868 A Magyar Tudományos Akadémia értesítője. II. évf. Szerk.: Rónay Jácint. Pest, 1868, Eggenberger Ferdinánd, 2+338+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, néhány helyen ceruzás aláhúzással.
1869 A Magyar Tudományos Akadémia értesítője. II. évf. Szerk.: Rónay Jácint. Pest, 1868, Eggenberger Ferdinánd, 2+227+3 p. Átkötött félvászon-kötés,kopott borítóval, kopott gerinccel, foltos lapszélekkel, néhány helyen bejelöléssel.
1884 Bp., Dr. Péczely Ignác: A tüdővészről s ennek kikerülhetése végett utasítás, a heveny és idült tüdőhurutok gyógyítására, hátoldalán homeopátiával minden betegséget gyógyító reklámmal, jó állapotban, 14p