13307.
394. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
A magyar muzsika könyve. Szerk.: Dr. Molnár Imre. Bp., 1936, Merkantil-ny. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott, sérült gerinccel, laza fűzéssel, pár kijáró lappal.