4 db Rosenthal porcelán csésze két féle méretben. Teás és mokkás csész... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/394/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/4-db-Rosenthal-porcelan-csesze-ket-fele-meretben-Teas-es-mokkas-cseszek-Kezzel-festett-~II2392402
2392402
11322
394
Leírás: 4 db Rosenthal porcelán csésze két féle méretben. Teás és mokkás csészék. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal.
: karap_norbert