Porcelán Tételek száma: 332
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2390428
11189
394
Fali dísztányér Herend Hungary felirattal, biszkvit középrésszel, hibátlan, d: 19 cm 2391223
11190
394
Herendi porcelán váza népies dekorral, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2274660
11191
394
Herendi piros virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, repedéssel, kopásokkal, d: 8,5 cm 2355865
11192
394
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 7,5x5 cm 2390904
11193
394
Herendi porcelán sárga rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9x6 cm 2391514
11194
394
Herendi virág mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 26x15 cm 2391340
11195
394
Herendi Terus Rust (TSHH) mintás kistányér. Kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással .d:18,5 2391321
11196
394
Két Herendi fogpiszkálótartó különböző mintával. Eton, virágos. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 5 cm 2391329
11197
394
Herendi virág mintás fogpiszkálótartó Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x6 cm 2391296
11198
394
Herendi fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12,5 cm 2387113
11199
394
Zsolnay antik virágmintás porcelán tányér, cca 1878-1890. Kézzel festett, jelzett (kék családi pecsét), mázrepedésekkel, a szélén javított. d: 22 cm 2393485
11200
394
50000
Zsolnay porcelán testű lámpa XX. sz. eleje. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopott. Réz szerelékkel, porcelán foglalattal. Teljes méret: 69 cm, lámpatest mérete 34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft