Porcelán Tételek száma: 332
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2386893
11360
394
Német porcelán szarvas figura. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 16 cm 2386903
11361
394
Német porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x12 cm 2387673
11362
394
Bakos Éva: Madaras bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, d: 12,5 cm 2387669
11363
394
Wilhelmsburg porcelán tétel: tál, csengő, bonbonniere, kínáló. Máz alatti kék festéssel, jelzettek, hibátlanok. Tál d: 27 cm 2387663
11364
394
Kínai váza. Mester a tanítványaival. Részben kézzel festett, jelzés nélkül, feliratos, kopásokkal. 36 cm 2387655
11365
394
3 db porcelán tojás virág mintákkal. Matricásak, jelzés nélkül, hibátlanok. 9 cm 2387263
11366
394
Japán tradicionális virágmintás váza, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 24 cm 2389786
11367
394
Áttört szélű mázas kerámia falitányér, Miskolcz jelzéssel, repedéssel, mázhibákkal, javításokkal. d: 24 cm 2389612
11368
394
2 db Alt Wien Karlsbad (Karlovy Vary) motívumos porcelán bögre, matricásak, jelzettek, kopásokkal, az egyiken hajszálrepedéssel. m: 9 cm, d: 8 cm 2385311
11369
394
Japán, porcelán teás készlet 4 személyes, plusz hozzá négy személyes süteményes készlet. Matricásak, jelzettek, minimális kopással. 2385674
11370
394
XX. század első fele: Pirkenhammer csehszlovák porcelán tál és tányér, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, a tányéron kis lepattanásokkal, d: 22,5 cm és 20 cm 2385020
11371
394
Antik fajansz dísztányér. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. Fém felfüggesztő kerettel d: 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft