Porcelán Tételek száma: 332
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2390111
11117
394
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm 2393243
11118
394
Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett hibátlan. 15x8,5 cm 2392509
11119
394
Herendi Viktória mintás porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.d: 25 cm Falra akasztóval 2393235
11120
394
Herendi Viktória mintás hamutálka. Kézzel festett, jelzett, kicsi kopással. 12x6 cm 2385957
11121
394
Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm 2385954
11122
394
Herendi Rotschild mintás lepkés cukordoboz, jelzett, hibátlan m:10 cm, 13,5 cm 2385727
11123
394
Herendi Rotschild mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 6,5 cm 2390171
11124
394
22000
Herendi Apponyi mintás gyertyatartó pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm 2390145
11125
394
Herendi rózsaszín Apponyi mintás fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. 20 cm 2385967
11126
394
Herendi zöld Apponyi mintás váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm 2390116
11127
394
Herendi Apponyi mintás kagyló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x10 cm 2386065
11128
394
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft