Herendi Viktória mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, apró kopáso... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/394/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-cipocske-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-h-10-cm-m-5-cm~II2385988
2385988
11107
394
Leírás: Herendi Viktória mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. h: 10 cm, m: 5 cm
: pelikán_kristóf