L Dávid Lehel (1940-): És fúj a szél. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. 50,5×45 cm. Üvegezett fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
L Dávid Lehel (1940-): Hosszú várakozás. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. 60,5×43 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 9. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
Ladócsy László (1960-): Naplemente. Pasztell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben, üveg sarkaiban sérült és részben hiányos. 42,5x61 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
Ladócsy László (1960-): Nappal szemben. Akvarell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben, üveg jobb alsó sarokban sérült és hiányos. 31x46,5 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
Ladócsy László (1960-): Emse-patak. Akvarell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben. 30,5x46 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
Eugene van Lamsweerde (1930-): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2-50). Az 1987-ben megjelent Hommage á Patkai mappából. 25×32 cm / Eugene van Lamsweerde (1930-): Hommage á Pátkai. Serigraphy on paper, signed and numbered (2/50). From the album Hommage a Patkai, published in 1987. 25×32 cm
Lantos Ferenc (1929-2014): Geometrikus kompozíció, 1970-es évek. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 18,5x18,5 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, with estate stamp on the reverse, framed