Festmények és grafikák Tételek száma: 327
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2399627
10168
395
Láng Rudolf (1904-1991): Kertben. Rézkarc, papír, jelzett, 29×19,5 cm 2347211
10169
395
11000
László Lilla (1940-): Csendélet holland violákkal. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 50×67 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 20. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2112059
10170
395
Lengyel Sándor (1930-1988): Magyar édesipar, reklámterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, szélén kis szakadás, 22x20 cm 2402281
10171
395
28000
Roy Lichtenstein (1923-1997): Kompozíció. Ofszet litográfia, papír, nyomtatott jelzéssel, számozott (86/150). Tanúsítvánnyal. 40×20 cm 2360252
10172
395
Lisziák Elek (1939-2007): Mesefigurák. Tus, papír, jelzett, 23,5x32 cm 2395154
10173
395
15000
Lóránt János Demeter (1938): Ködös reggel. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 22x35 cm 2316066
10174
395
Carl W. Luckscheiter (?-?): Boldogság a 4. emeleten, 1931 (karikatúra). Tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 38×28,5 cm. 2306982
10175
395
Carl W. Luckscheiter (?-?): Nyílt lapokkal, 1898 (groteszk rajz). Tus, papír, jelzett. Lap alja enyhén. foltos. Kartonra kasírozva. 33×22,5 cm. 2316125
10176
395
Carl W. Luckscheiter (?-?): Áll a bál (groteszk rajz). Tus, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. Kartonra kasírozva. 27,5×45,5 cm. 2306981
10177
395
Carl W. Luckscheiter (?-?): Zavarosban halászók, 1931 (groteszk rajz). Tus, papír, jelzett. Enyhén foltos. 29,5×22 cm. 2324381
10178
395
Luzsicza Lajos (1920-2005): Vág-völgyében. Aquatinta, papír. Jelzett, Paszpartuban. 30x40 cm 2338518
10179
395
22000
Major Kamill (1948-): Táj. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 16×21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft