Festmények és grafikák

Tételek száma: 327

Makai Gyula (-?): Tó (részlet). Olaj, farost. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 40x50 cm
10180.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
Marczell György (1897-1979): Lányszöktetés, 1976. Olaj, farost, jelzett (G. Marczell 1976). Fa keretben. 80x100 / György Marczell (1897-1979): Elopement of a young woman, 1976. Oil on wood fibre, signed (G. Marczell 1976). Framed. 80x100 cm
10181.

Kikiáltási ár:
360 000 Ft
932,64
1 028,57
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. Üvegezett keretben. 45x34 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
10182.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
142,49
157,14
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45x34 cm
10183.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
124,35
137,14
10184.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Martyn Ferenc (1899 - 1986): Pécs, Széchenyi tér. Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 15x22,5 cm
10185.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Mayer Antal (1952-): Csendélet. Kollázs, papír, jelzés nélkül. Papírra kasírozva. 40x29,5 cm
10186.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
10187.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71
DrMáriás (Máriás Béla, 1966-): Kosztolányi Dezső Edward Hopper műtermében. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (1/2), 25×31 cm
10188.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00
Ifj. Mátrai Lajos (1875-1965): Női büszt, 1914. Ceruza, papír, jelzett. Foltos. Lap szélén apró szakadásokkal, jobb felső sarokban kisebb hiánnyal. 49x31,5 cm
10189.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
10190.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,50
31,43
Meiszter Kálmán (1925-2018): Vízparton (Kőbányai-tó?). Toll, papír, jelzett, vékony kartonra kasírozva, 9×6 cm
10191.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft