Festmények és grafikák Tételek száma: 327
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2382075
10240
395
Prihoda István (1891-1965) - Glatter Gyula (1886-1927): Ivóban (Pipázó kocsis). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 24×29 cm 2401802
10241
395
Prihoda István (1891-1965): Társaság. Rézkarc, papír. Jelzett. Foltos. Körbevágva. 20x30,5 cm 2319184
10242
395
Prutkay Péter (1947-): Koncert az Ifjúsági Parkban, 1982. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 57/100. 50,5×34 cm 2118540
10243
395
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Grafit, papír, jelzett, 24x19 cm 2199839
10244
395
Rácz András (1926-2013): Felfelé törekvés (1964). Lakkfesték, papír, sérült, jelzett, hátoldalán feliratozott, 34,5×17,5 cm 2382648
10245
395
30000
Rác András (1926-2013): Robbanás. Diópác, papír, jelzett, kartonra kasírozva, plexüvegezezett fa keretben, 59,5×42 cm 2378068
10246
395
Rácz András (1926-2013): Furulyázó (cím nélkül). Zománcfesték, papír, jelzés nélkül. 21,5x30,5 cm 2347534
10247
395
19000
Rácz László (1919-1999): Kompozíció II., 1997. Olaj, farost, jelzett. 45×34,5 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2347538
10248
395
19000
Rácz László (1919-1999): Madár, 1995. Olaj, vászon, jelzett. 74×55,5 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2396184
10249
395
3200
Raidl Sándor (1859-1934): Falusi ház Stájerországban, 1927. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott. 25×35 cm 2339719
10250
395
22000
Regős Imre (1952-2017): Reggel, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/10). Lap széle kissé foltos. 51×43 cm 2347380
10251
395
7500
Remsey Ágnes (1915-2010): Liliom. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 35×24 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 29. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft