Tamás Ervin (1922-1996): Hegyoldal. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 30,5×47,5 cm
Tipary Dezső (1887-1967): v. B. P úr arcképe, 1920-40 körül. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, díszes fa keretben. Hátoldalán Nemzeti Szalon, téli kiállítása címkével, amelyen a festőművész autográf írása látható és a mű címe. v. BP arcképe. A "v." feltehetően a vitéz rövidítése, tehát az ábrázolt úr a Horthy Miklós kormányzó által 1920-ban alapított vitézi rendnek tagja lehetett. 80×65 cm / Dezső Tipary (1887-1967): Portrait of gallant B.P. Oil on canvas, restored. With exhibition label on the reverse. Framed. 80x65 cm
Udvary Pál (1900-1987): Kopits János (1872-1944) festő, szobrászművész portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle vágott, kartonra ragasztva. 23,5x22 cm.
Udvary Pál (1900-1987): Kopits János (1872-1944) festő, szobrászművész portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap alján és szélén apró foltokkal. 25x25 cm.