Konecsni Zsizsi (1911-2000): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Konecsni-Zsizsi-1911-2000-Taban-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-46x73-cm~II2402994
2402994
10137
395
Leírás: Konecsni Zsizsi (1911-2000): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 46x73 cm
: pelikán_kristóf