1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Környei János (válogatta): Nemzeti kincsszekrény jelesb íróink gondolatgyöngyeivel. Pest, 1863, Lampel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval és gerinccel, könyvtest részben elvált a borítótól, előzéklapon ajándékozási sorokkal és intézményi bélyegzővel, helyenként kissé foltos lapokkal és néhány ceruzás jelöléssel.