A magyar stilisztika útja. Sajtó alá rendezte, a lexikont írta és a bibliográfiát összeállította: Szathmári István. Nemzeti Könyvtár. Nyelvtudomány-Irodalomtörténet. Bp., 1961, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
Kis enciklopédia. A tudományok és művészetek összefoglalása. Szerk.: Dormándi László. Bp.,é.n., Pantheon. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
Many pathways. One Mission. Fifty years of Singapore education. Szingapúr, 2007, Ministry of Education. Különleges nyomdai megoldásokkal, fakszimilékkel. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel.
Vegyes dedikált/ aláírt könyvtétel, 6 db. A kesztyűsök 100 éve 1892-1992. Így éltünk és dolgoztunk. Szerk.: Oroszi István. hn., 1996, kn. Papírkötésben, szép állapotban. A szerkesztő által dedikált példány. Megjelent 1000 példányban. + Faragó Annamária: Háború és lélek. Bp, én., Könyvklub Kft. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány. + Szavak csillámló hóesése. V...
Csoda Album. Szerk.: Szini Gyula. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor, 131 p.+ 12 t. (a táblák előtt feliratos hártyapapírral). Számos szövegközti és egész oldalas színes, szecessziós rajzzal és könyvdíszekkel illusztrálva. Dúsan aranyozott, festett, kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval és gerinccel.
Rákosi Viktor Munkái sorozat 12 kötete (2-5.,9-13., 16-18. kötetek): Elbeszélések és tárcák; A Buzsáki Királyság, KIárendált urak; A bujtogatók, Téli rege; Őszi termés; Polgárháború, Egy falusi Hamlet; Sipulusz humoros elbeszélései; IV Sipulusz humoreszkjei; XII Sipulusz humoreszkjei, Sipulusz humoros elbeszélései; Galambos Pál naplója, Jobbadán Amerikában; Korhadt fakeresztek; Emmy és egyéb elbes...