Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 249

A magyar stilisztika útja. Sajtó alá rendezte, a lexikont írta és a bibliográfiát összeállította: Szathmári István. Nemzeti Könyvtár. Nyelvtudomány-Irodalomtörténet. Bp., 1961, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
17487.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Kis enciklopédia. A tudományok és művészetek összefoglalása. Szerk.: Dormándi László. Bp.,é.n., Pantheon. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
17488.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Keresztury Dezső: A magyar irodalom képeskönyve. Bp., 1956, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, sérült papír védőborítóban.
17489.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Many pathways. One Mission. Fifty years of Singapore education. Szingapúr, 2007, Ministry of Education. Különleges nyomdai megoldásokkal, fakszimilékkel. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel.
17490.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Kovai Lőrinc: A nagysámán. (Meseregény.) Bp., 1966, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17491.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Csányi Vilmos-Makovecz Benjamin: A kentaur természetrajza. Anatómiája, élettana, viselkedése és kultúrökológiája. Makovecz Benjámin rajzaival. Bp., 2000, Helikon. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
17492.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

17493.

Vegyes dedikált/ aláírt könyvtétel, 6 db. A kesztyűsök 100 éve 1892-1992. Így éltünk és dolgoztunk. Szerk.: Oroszi István. hn., 1996, kn. Papírkötésben, szép állapotban. A szerkesztő által dedikált példány. Megjelent 1000 példányban. + Faragó Annamária: Háború és lélek. Bp, én., Könyvklub Kft. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány. + Szavak csillámló hóesése. V...

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Csoda Album.  Szerk.: Szini Gyula. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor, 131 p.+ 12 t. (a táblák előtt feliratos hártyapapírral). Számos szövegközti és egész oldalas színes, szecessziós rajzzal és könyvdíszekkel illusztrálva. Dúsan aranyozott, festett, kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval és gerinccel.
17494.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
15

17495.

Rákosi Viktor Munkái sorozat 12 kötete (2-5.,9-13., 16-18. kötetek): Elbeszélések és tárcák; A Buzsáki Királyság, KIárendált urak; A bujtogatók, Téli rege; Őszi termés; Polgárháború, Egy falusi Hamlet; Sipulusz humoros elbeszélései; IV Sipulusz humoreszkjei; XII Sipulusz humoreszkjei, Sipulusz humoros elbeszélései; Galambos Pál naplója, Jobbadán Amerikában; Korhadt fakeresztek; Emmy és egyéb elbes...

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

17496.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

17497.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Pilinszky János összegyűjtött művei. Összegyűjtött versek. + Tanulmányok, esszék, cikkek. I-II. köt. Bp., 1992-1993, Századvég. Kiadói papírkötés.
17498.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft