Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2378639
17451
395
Kozma Andor: Magyar rhapsodiák. Bp., 1920, Révai, (Korvin-ny.), 223+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült, hiányos gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól. 2401360
17452
395
Esszad Bej: A görbe kard. Fordította: Devecseriné Guthi Erzsébet. Bp., 1942, Dante. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, szakadt papír védőborítóban. 2400482
17453
395
Ormándy Miklós: Mesék a virágokról. Bp.,1911, Rákosi Jenő, 151+1 p. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés, a hátsó szennylap és a hátsó kötéstábla belseje foltos. 2348463
17454
395
Fekete István: Tüskevár. Bp,. 1966, Móra. Hatodik kiadás. Szekcsó Tamás rajzaival. Kiadói félvászon-kötés. 2367576
17455
395
900
Szathmári Gábor: A lentről jött ember. Történetek azokról, akik megküzdöttek az élettel. Bp, 2013, Dura Stúdió. Vágó Rita festőművész grafikáival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány. 2367550
17456
395
Kiss József összes költeményei. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 2357814
17457
395
Medgyesi Pál: Lelki ábécé. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben 2348683
17458
395
Szikra: A bevándorlók. Bp., 1898, Singer és Wolfner. Nylon-kötés 2348788
17459
395
Szerkesztő: Bíró András. Egy évtized. A Krúdy Gyula irodalmi kör antológiája. Bp., 1992. Kiadói papírkötés. 2348941
17460
395
Victoria Tobach: Tűzön járók. Bp., 2001. Tobbi Bt. Kiadói papírkötés. Dedikált. 2337705
17461
395
László Anna: Hevesi Sándor. Bp., 1973, Gondolat. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborító, enyhén kopott állapotban. 2364709
17462
395
József Attila öröksége. Szerk.:Angyal János. Bp., én., Petőfi Irodalmi Múzeum.Kiadói papírkötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft