Kunstpreis-Jahrbuch. 1978-1979. Band XXXIV. Auktionsergebinsse vom 1.7.1978 bis 30.6.1979. Zusammengestellt von Hertha Wellensiek und Robert Keyszelitz. Redaktion: Christian Müller. München,1979,Kunst und Technik. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
Wilhelm von Bodet: Rembrandt és a XVII. századi holland mesterek. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó. 224p. Kiadói kartonált papírkötés. Színes képekkel, Rembrandt, Vermeer, Frans Hals és mások műveivel gazdagon illusztrált.
V.V. Sztaszov. Orosz művészet. A XIX. század második felének festészete. Szerkesztette és a bevezető tanulmányt írta: Bacher Béla. Bp., 1955, Képzőművészeti alap. Kiadói félvászon-kötés.
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1974, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval,.
Rieder Gábor (szerk.): Istókovits Kálmán. H.n., 2015, Art és Design Kft. Színes képekkel, Istókovits Kálmán műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Aradi Nóra: Barna Miklós. Bp., é.n., Körmendi Galéria. 104p. Színes és fekete-fehér képekkel, Barna Miklós műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Mezei Ottó (szerk.): Csáji Attila. Bp., 1997, Körmendi Galéria. 107p. Színes és fekete-fehér képekkel, Csáji Attila műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.