Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 209

Kunstpreis-Jahrbuch. 1978-1979. Band XXXIV. Auktionsergebinsse vom 1.7.1978 bis 30.6.1979. Zusammengestellt von Hertha Wellensiek und Robert Keyszelitz. Redaktion: Christian Müller. München,1979,Kunst und Technik. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
16700.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Wilhelm von Bodet: Rembrandt és a XVII. századi holland mesterek. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó. 224p. Kiadói kartonált papírkötés. Színes képekkel, Rembrandt, Vermeer, Frans Hals és mások műveivel gazdagon illusztrált.
16701.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
16702.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1974, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval,.
16703.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Balogh Jolán: Mátyás király és a művészet. Bp., 1985., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.
16704.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Herbert Read: A modern szobrászat. Bp., 1964. Corvina. Kiadói-műbőr kötés, papír védőborítóval.
16705.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Szigethi Ágnes: Francia festmények a XVII-XVIII. századból. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
16706.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Eperjessy László: Rembrandt. H.n. 2006, Ventus Libro. Kiadói kartonált papírkötés.
16707.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Rieder Gábor (szerk.): Istókovits Kálmán. H.n., 2015, Art és Design Kft. Színes képekkel, Istókovits Kálmán műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16708.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
17
Jean Longnon, Raymond Cazelle: les Trés Riches Heures du Duc de Berry. London, 1993, Thames and Hudson. 224p.  Kiadói papírkötés.
16709.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
10
Aradi Nóra: Barna Miklós. Bp., é.n., Körmendi Galéria. 104p. Színes és fekete-fehér képekkel, Barna Miklós műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16710.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Mezei Ottó (szerk.): Csáji Attila. Bp., 1997, Körmendi Galéria. 107p. Színes és fekete-fehér képekkel, Csáji Attila műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16711.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft