16699.
395. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 400 Ft
Mátéfy Györk, M. Novák Irma: A szőnyegbecsüs zsebkönyve. Becsüsök, műgyűjtők, műkereskedők részére. Victoria szakkönyvek. Győr, 1997, Victoria. Kiadói papírkötésben + Lédács Kiss Aladár, Szűtsné Brenner Klára: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.