17187.
395. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Somló Bódog: Állami beavatkozás és individualizmus. Társadalomtudományi Könyvtár II. köt. Bp., 1905, Grill Károly. Első kiadás. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a hátsó kötéstábla sérült, az utolsó két lap szakadt, pár lapon gyűrődéssel, megviselt állapotban.