15532.
395. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Baranyai Magyar néphagyományok II. kötet. Szerk.: Dr. Berze Nagy János. Pécs, 1940, Baranya Vármegye közössége. Kopottas, foltos papírkötés. Borító bal alsó sarka sérült, hiányos.