Bolhapiac Tételek száma: 608
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2400754
11577
395
Flea Market
2 db retró fém kotyogós kávéfőző, az egyik sérült porcelán kiöntővel, m: 13 cm és 19 cm 2402756
11578
395
Flea Market
2401633
11579
395
Flea Market
Elzett N. 780 zár, eredeti dobozában. 2380090
11580
395
Flea Market
Extra tinta eredeti üvegében + egy üveg Indigo "Kraft der Erde" szárított növénykeverék 2379866
11581
395
Flea Market
3 db antik kovácsoltvas kapu vasalat, kis rozsádval, h: 32 cm és 40 cm 2379710
11582
395
2200
Flea Market
Régi, bakelit tartályos kézi permetező, kopottas, működik, h: 36 cm 2348244
11583
395
Flea Market
Régi bádog olajozó kanna, kopásnyomokkal, h: 37 cm 2348367
11584
395
Flea Market
Asztalos fa szögmérő, kopott, h: 49 cm 2379217
11585
395
Flea Market
Pohárkészlet, 7 db, üveg betéttel,fém tartóban, m: 11,5 cmx7 2269003
11586
395
Flea Market
Bronz fali dísztál, d: 43,5 cm 2305914
11587
395
Flea Market
Nürnberg domborműves ón fali tál 29x24 cm 2379061
11588
395
Flea Market
Díszes örmény fém tálca, kopásnyomokkal, d: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft