Mini teás kanna és kép keretben, Gustav Klimt díszítménnyel, zománcoz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Mini-teas-kanna-es-kep-keretben-Gustav-Klimt-diszitmennyel-zomancozott-fem-Kopott-serC3~II2395662
2395662
11725
395
Flea Market
Leírás: Mini teás kanna és kép keretben, Gustav Klimt díszítménnyel, zománcozott fém. Kopott, sérült.m: 9 cm
: nagy_andras