Nyomtatványok Tételek száma: 235
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2402820
13477
395
Printed Materials
1940 Haidekker Sándor Rt. Sodronymű 1. sz. árjegyzéke, gerincnél szakadásokkal, 32p 2395709
13478
395
Printed Materials
1940 Képes Vasárnap 2 száma (1940. márc. 10., jun. 9.) Gazdag képanyaggal illusztrált. 2402749
13479
395
Printed Materials
1940 Tolnai Világlapja 42. évf. 10. sz., 1940. március 6., a címlapon Franklin D. Roosevelt unokáival, részben II. világháborús hírekkel, számos fekete-fehér fotóval, kisebb szakadással, ragasztott. 24 p. 2396852
13480
395
Printed Materials
cca 1940 Hotel-Preisliste für Ungarn, kihajtható árjegyzék budapesti, balatoni, vidéki szállodák szobaárairól, német nyelven, 8p 2398093
13481
395
Printed Materials
cca 1940 Sopron képes idegenforgalmi leporello 2399394
13482
395
Printed Materials
1941 Országzászló, a Magyar Szövetség Ereklyés Országzászló Nagybizottsága hivatalos értesítője V-VI. évfolyam, 76p + képmelléklet 2402996
13483
395
Printed Materials
1941 Die Kunst im Deutschen Reich. 5. Jahrgang 8-9. Folio. 2395597
13484
395
Printed Materials
1942 Képes Krónika. XXIV. évf. 49. sz., 1942. dec. 3. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, a borítón Horthy Miklós kormányzóval,a borítón szakadással. 2401207
13485
395
Printed Materials
1942-1945 Vegyes újság tétel, 11 db, Világlap (5 szám), Ünnep (2 szám), Dolgozók világlapja (2 szám), Vasárnapi Újság (1 szám), 1 szám azonosítatlan újság (borító nélkül.) Háborús számok, közte szakadtak, 2 borító nélkül, hiányos, továbbá közte jó állapotúak, szakadtak. 2402428
13486
395
Printed Materials
1943 Europa I. évf. 4. sz., 1943 december, karácsonyi kiadás, szakadt, szétvált papírkötésben, javított, 6 db hiányzó képpel, 68 p. 2383743
13487
395
Printed Materials
1943 Képes Vasárnap 48. száma, számos fekete-fehér fotóval, szakadásokkal 2399280
13488
395
Printed Materials
1943 Országépítés. Nemzet politikai szemle. III. évf. 12. sz. 1943. jún. 15. Horthy Miklós születésének 75. évfordulójára kiadott emlékszám. Bp., 1943, Athenaeum, szakadt, sérült lapokkal. 20 p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft